עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
קָשׁוּר

מינרלים sunscreens זה עובד למעשה

30/12/2017 07:28
beautifulbymaria
אופנה
כשהייתי בשנות העשרה שלי, הייתי שוכב בחצר ברגע שהיה חם מספיק כדי ללבוש ביקיני, מסובב את עצמי בדייקנות צבאית כדי להבטיח אפילו צלייה. בימים אלה, כשהתבגרתי, "השמש בחוץ, לחמניות החוצה" פירושה מטריה גדולה בחוף ו reasterly להחיל sunscreen בכל פעם שאני יוצא מתוך מטבל. לבישת כובע כוורנות ושרוולי זרוע לבנים, בסגנון דודה אסייתית, אינה כה רחוקה.

אז כמו להמיר חדש sunscreen, הייתי סקרן לשמוע כי מחוקקים הוואי הציע איסור שנקרא "מסנני קרינה", במיוחד מאז היה לי טיול מתוכנן ואהא לבקר חבר בתיכון. המחלוקת בהוואי מתייחסת לאוקסיבנזון, המרכיב הפעיל במותגים של סמים כמו ניוטרוג'נה, קופרטון, ובננה סירה, כמו גם גרסאות מתקדמות יותר כמו La Roche-Posay Anthelios. Oxybenzone כבר שנוי במחלוקת מזה זמן מה בקהילת היופי הירוק; הוא האמין להיות משבש האנדוקרינית, אם כי האגודה האמריקנית לדרמטולוגיה יש את המרכיב בטוח.

בהוואי, לעומת זאת, החשש הוא על ההשפעות הסביבתיות של המרכיב ולא על כל נזק שהוא עלול או עלול שלא לגרום לאדם שלך. כמה מחקרים שנעשו לאחרונה מצאו כי oxybenzone עלול לעקוף את הצמיחה של אלמוגים התינוק אלמוגים אלמוגים להיות רעילים אחרת שבעה זנים אלמוגים. זה גם עשוי להיות משבש אנדוקריני אפשרי כמה יצורים מימיים, כמו שרימפס ו uni. ביסודו של דבר, אם אתה הולך לשחות באוקיינוס ​​עם sunsreen oxybenzone, ייתכן שאתה הורג חיים ימיים.

החלופה היא קרם הגנה מינרלי, אשר משתמש תחמוצת אבץ, דו תחמוצת טיטניום, או שניהם כדי לחסום קרניים UV. חומרים אלה ידועים בשם "חוסמי פיזי" משום שהם יושבים פיזית על העור כדי להסיט את השמש, לעומת חוסמי סינתטי, כמו oxybenzone או avobenzene, אשר סופגים קרני UV ולאחר מכן לשחרר את האנרגיה כחום.

מסנני קרינה מינרליים יש ראפ רע לא רק בגלל שהם זוכרים את האף הלבן של מצילים 80s, אלא גם כי כמה לא יעילים כמו מסנני קרינה סינתטיים. החברה הישרה יש גרר שורה של ביקורות אמזון מרושע כאשר כמה תינוקות slathered החומר נשרף. דוחות הצרכנים מצאו כי מסנני קרינה מינרליים יותר מסנני קרינה סינטטיים לא הצליחו לעמוד בהבטחת ה- SPF שלהם.

זה לא אומר שאין מסנני קרינה פיזיים אפקטיביים שם בחוץ. אז החלטתי לבדוק- Drive חבורה של מסנני קרינה מינרליים בעת שניסה לא לספוג את קרני בהוואי כדי לגלות אילו עבד.

ישנם gazillion מינרלים sunscreens בשוק. בחרתי לבדוק את אלה שיש להם ספקטרום רחב (הן UVA ו UVB) SPF 30 או הגנה גבוהה יותר - המינימום על פי רופאי עור רבים - ולא זבל על אמזון.

כדי לבדוק את התינוקות האלה, החלקתי מחצית הגוף שלי עם מותג אחר כמה פעמים שונות כדי לראות אם יש הבדלים זה לצד זה. במשך שלושה שבועות, אני מבחן - נהג בהם בעת "גלישה" (aka שוכב על הלוח בגודל של סירה באוקיינוס ​​ב Waikiki), וטיולים סביב המים הטורקי של מפרץ Hanauma, וצופים bodyboarders להילחם בסחרור חמור בסנדי ביץ '. כמו כן הקפדתי לעקוב אחר כמה שיטות עבודה מומלצות sunscreen - אני reapplied כל שעתיים או מיד אחרי שאני שחה, ואני הקפד להשתמש בשתי אונקיות מלא עבור כל יישום. הנה מה שמצאתי.
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: